бүтээгдэхүүний төв

SHANGHAI SHIBANG MACHINERY CO., LTD нь өндөр технологийн нэг компани бөгөөд судалгаа, шинжилгээ, үйлдвэрлэл, борлуулалт, үйлчилгээг хамардаг. Сүүлийн 20 жилийн хугацаанд бид уул уурхайн тоног төхөөрөмж үйлдвэрлэх, элс хийх машин, аж үйлдвэрийн нунтаглах тээрэм үйлдвэрлэх, экспресс, төмөр зам, ус хамгаалах байгууламжийг өндөр зэрэглэлийн элс, тохирсон тоног төхөөрөмж үйлдвэрлэх шийдлийг санал болгож байна.

  • Карьер бутлуур

    PE хацарт бутлуур PE цуврал хацарт бутлуурыг ихэвчлэн ил уурхайн үйлдвэрлэлийн шугамд анхдагч бутлуур болгон ашигладаг ...

    талаар дэлгэрэнгүй үзэх
  • Элс хийх машин

    PE хацарт бутлуур PE цуврал хацарт бутлуурыг ихэвчлэн ил уурхайн үйлдвэрлэлийн шугамд анхдагч бутлуур болгон ашигладаг ...

    талаар дэлгэрэнгүй үзэх
  • Босоо өнхрөх тээрэм

    PE хацарт бутлуур PE цуврал хацарт бутлуурыг ихэвчлэн ил уурхайн үйлдвэрлэлийн шугамд анхдагч бутлуур болгон ашигладаг ...

    талаар дэлгэрэнгүй үзэх
  • Бутлуурын машин

    PE хацарт бутлуур PE цуврал хацарт бутлуурыг ихэвчлэн ил уурхайн үйлдвэрлэлийн шугамд анхдагч бутлуур болгон ашигладаг ...

    талаар дэлгэрэнгүй үзэх
  • Гар утасны бутлуур

    PE хацарт бутлуур PE цуврал хацарт бутлуурыг ихэвчлэн ил уурхайн үйлдвэрлэлийн шугамд анхдагч бутлуур болгон ашигладаг ...

    талаар дэлгэрэнгүй үзэх
  • Бөмбөлөг тээрэм

    PE хацарт бутлуур PE цуврал хацарт бутлуурыг ихэвчлэн ил уурхайн үйлдвэрлэлийн шугамд анхдагч бутлуур болгон ашигладаг ...

    талаар дэлгэрэнгүй үзэх
  • PE Хацарт бутлуур

    PE хацарт бутлуур PE цуврал хацарт бутлуурыг ихэвчлэн ил уурхайн үйлдвэрлэлийн шугамд анхдагч бутлуур болгон ашигладаг ...

    талаар дэлгэрэнгүй үзэх
  • PEW хацарт бутлуур

    PE хацарт бутлуур PE цуврал хацарт бутлуурыг ихэвчлэн ил уурхайн үйлдвэрлэлийн шугамд анхдагч бутлуур болгон ашигладаг ...

    талаар дэлгэрэнгүй үзэх
  • ПФ цохилтот бутлуур

    PE хацарт бутлуур PE цуврал хацарт бутлуурыг ихэвчлэн ил уурхайн үйлдвэрлэлийн шугамд анхдагч бутлуур болгон ашигладаг ...

    талаар дэлгэрэнгүй үзэх
  • MTW Trapezium Mill

    PE хацарт бутлуур PE цуврал хацарт бутлуурыг ихэвчлэн ил уурхайн үйлдвэрлэлийн шугамд анхдагч бутлуур болгон ашигладаг ...

    талаар дэлгэрэнгүй үзэх
  • MTM дунд хурдны үйлдвэр

    PE хацарт бутлуур PE цуврал хацарт бутлуурыг ихэвчлэн ил уурхайн үйлдвэрлэлийн шугамд анхдагч бутлуур болгон ашигладаг ...

    талаар дэлгэрэнгүй үзэх
  • HP конус бутлуур

    PE хацарт бутлуур PE цуврал хацарт бутлуурыг ихэвчлэн ил уурхайн үйлдвэрлэлийн шугамд анхдагч бутлуур болгон ашигладаг ...

    талаар дэлгэрэнгүй үзэх
  • HJ Хацарт бутлуур

    PE хацарт бутлуур PE цуврал хацарт бутлуурыг ихэвчлэн ил уурхайн үйлдвэрлэлийн шугамд анхдагч бутлуур болгон ашигладаг ...

    талаар дэлгэрэнгүй үзэх
  • Алх тээрэм

    PE хацарт бутлуур PE цуврал хацарт бутлуурыг ихэвчлэн ил уурхайн үйлдвэрлэлийн шугамд анхдагч бутлуур болгон ашигладаг ...

    талаар дэлгэрэнгүй үзэх
  • Зөөврийн бутлуур

    Зөөврийн бутлуурын давуу тал нь манай компаний гадаад экспортод ихээхэн хувийг эзэлдэг ...

    талаар дэлгэрэнгүй үзэх
  • Үнийн санал

    Та үнийн жагсаалтыг авах боломжтой бөгөөд GM-ийн төлөөлөгч тантай ажлын нэг өдрийн дотор холбоо барих болно.

    Хонины мах нэг кг нь дунджаар 4300 төгрөгийн .

    Хонины мах нэг кг нь дунджаар 4300 төгрөгийн үнэтэй байна schedule 2018 оны 1 сарын 25 chat_bubble 1 0 Өчигдөр буюу нэгдүгээр сарын 24-ний байдлаар нийслэлийн зарим зах, худалдааны төвд махыг ямар үнээр ...

    Үнэ авах

    Модоо баригсад ба мөнгөөр туйлагсад | Чухлыг онцлов

    Зарим нь 1500 төгрөгийн барааг хямдруулах гэж улайран зүтгэж, хоёр сардаа ганцхан хувцас худалдаж аваад амьдарч байхад нөгөө хэсэг нь хэдэн сая төгрөгийн хувцас худалдаж аваад, түүндээ ханахгүй зогсож байх. 30 орчим ...

    Үнэ авах

    Хүнсний гол нэрийн бараа бүтээгдэхүүнүүд хэдэн .

    2020 оны 11 дүгээр сарын IV долоо хоногт хонины ястай мах нэг килограмм нь дунджаар 8698 төгрөг, үхрийн ястай мах нэг килограмм нь дунджаар 11276 төгрөгийн үнэтэй байна.

    Үнэ авах

    Танд хэрэгтэй: Мах хаана, хэдэн төгрөгийн үнэтэй .

    Танд хэрэгтэй: Мах хаана, хэдэн төгрөгийн үнэтэй байна вэ 2020-08-01 14:40 Нийтэлсэн Б.Баясгалан 2 мин унших

    Үнэ авах

    Үхрийн ястай мах нэг килограмм нь дунджаар 8625 .

    2014 оны 5-р сарын 3-р долоо хоногт хонины ястай нэг килограмм мах дунджаар 7630 төгрөг, үхрийн ястай мах нэг килограмм нь дунджаар 8625 төгрөгийн үнэтэй байна.

    Үнэ авах

    Хот руу оруулах нэг кг махнаас ч ГАРАЛ ҮҮСЛИЙН .

    -Мал эмнэлгийн гэрчилгээ хэдэн төгрөгийн үнэтэй байдаг вэ?-Харьцангуй хямд үнэтэй. Хөдөө, орон нутагт 1990 гаруй онд мөрдөгдөж байсан тарифын дагуу явж байгаа.

    Үнэ авах

    Төсвийн шинжээч Б.Даажамба: Бүрэн дүүрэн .

    Төсвийн шинжээч Б.Даажамба: Эрдэнэс тавантолгой IPO гаргахын өмнө бүрэн дүүрэн үнэлгээний ажил хийгдэх ёстой "Эрдэнэс таван толгой" компанийн цэвэр ашиг 2018 оны 8-р сарын 8-ны байдлаар 483 тэрбум төгрөгт хүрээд байна ...

    Үнэ авах

    нэг кг тутамд хромит худалдан авагчид

    Нэг кг ноолуур тутамд 20 мянган төгрөг өгнө гэж хэлснээс хойш ноолуурын үнэ өнөөдөр хэдэн төгрөг байна вэ. ... Ноолуур бэлтгэлийн ажилд дотоодын .

    Үнэ авах

    "Махны өргөтгөсөн худалдаа"-нд хонины мах 5500 .

    Хонины мах нэг кг нь 5500 төгрөг бол ямааны мах 5000 төгрөгийн үнэтэй байна. Малчид "Махны ченжүүдэд хэлсэн үнээр нь малаа амьдаар нь зардаг байсан.

    Үнэ авах

    Нэхий элдэгч машин

    Хэрэглэгч Монгол биш, Үйлдвэрлэгч Монголын төлөө Тоног төхөөрөмжүүд Үнэ Тайлбар 1 Ноос болон нэхий угаах машин 11000 юань Нэг ээлжиндээ 50 кг ноос болон нэхий угаана. 15-20 минутанд угааж дуусгах хүчин чадалтай.

    Үнэ авах

    Төсвийн шинжээч Б.Даажамба: Бүрэн дүүрэн .

    Төсвийн шинжээч Б.Даажамба: Эрдэнэс тавантолгой IPO гаргахын өмнө бүрэн дүүрэн үнэлгээний ажил хийгдэх ёстой "Эрдэнэс таван толгой" компанийн цэвэр ашиг 2018 оны 8-р сарын 8-ны байдлаар 483 тэрбум төгрөгт хүрээд байна ...

    Үнэ авах

    Сэжиг хүрмээр харагдах ч асар үнэтэй 10 хоол

    Дэлхийн хамгийн үнэтэй бяслагийн нэг болох хандгайн бяслаг хагас кг нь 500 доллар хүрнэ. 8 Цагаан трюфель мөөг Хүмүүс трюфелийг яагаад дэлхийн хамгийн тансаг хоолны төрөлд ордог болохыг төдийлөн мэддэггүй.

    Үнэ авах

    Бодлого 1.065

    Килограм нь 4500 төгрөгийн үнэтэй жимснээс Цэцгээ 1 кг 750 грамыг аваад үнийг төлөхдөө 10000 төгрөг өгсөн бол тэр хэдэн төгрөгийн харилтыг авах вэ? Бодолт Жимсний үнэ килограмаар өгөгдсөн тул 1 кг 750 грамыг килограмд ...

    Үнэ авах

    Эмээлт захад кг ноолуур 120-135 мянган төгрөгийн .

    Эмээлт захад кг ноолуур 120-135 мянган төгрөгийн үнэтэй байна Зууны мэдээ 2019-04-04 07:09 ... Жиргэх Ноолуурын үнэ нэг кг нь энэ жил 140 орчим мянган төгрөгөөс эхэлсэн.

    Үнэ авах

    ВИДЕО: Нэг килограмм ноолуур тутамд 20 мянган .

    ХХААХҮЯ-наас ноолуурыг 100 мянган төгрөгөөс бууруулахгүй үнээр авна гээд Хөгжлийн банкнаас 300 тэрбум төгрөгийг шийдвэрлэсэн. Гэвч нь энэ нь тэгш хүртээмжтэй биш байгаа. УИХ-ын гишүүн Б.Элдэв-Очир нарын мэдээлэл хийлээ.

    Үнэ авах

    Сүрлэн хөрсөнд мөөг тариалж, сард 300-400 кг-ыг .

    -Нэг ууттай сүрлийг хэр удаан хугацаанд ашиглах вэ?-Үр нь сүрлээ идэхийн тулд 20-30 хононо. 30 хоног ургац өгнө. 10 кг-аар савласан нэг уут сүрлээс 2-2.5 кг ургац авдаг.

    Үнэ авах

    180 сая төгрөгөөр та юу хийх вэ – Өглөө.мн

    Худалдан авах тавилгын жагсаалтад унтлагын өрөөний иж бүрдэл тус бүр гурав багтсанаас хоёр нь 9.999.000 төгрөгийн үнэтэй, нэг нь 25,499.000 төгрөгийн үнэтэй байх аж.

    Үнэ авах

    180 сая төгрөгөөр та юу хийх вэ – Өглөө.мн

    Худалдан авах тавилгын жагсаалтад унтлагын өрөөний иж бүрдэл тус бүр гурав багтсанаас хоёр нь 9.999.000 төгрөгийн үнэтэй, нэг нь 25,499.000 төгрөгийн үнэтэй байх аж.

    Үнэ авах

    төмрийн хүдэр кг тутамд хэдэн төгрөгийн зардал

    Төгрөгийн ирээдүй бүрхэг байна Хүнээсээ 20 дахин олон малтай Монголд мах шиг үнэтэй зүйл алга. 66 саяар тоологдож буй сүрэгтэй хэр нь нэг кг үхрийн мах 14 мянгаас буусангүй.

    Үнэ авах

    Дэлхий дээрх хамгийн заваан хэрнээ хамгийн үнэтэй .

    Үрийг шууд утгаар нь зааны өтгөнөөс ялгаж аваад угааж цэвэрлэн савладаг. Ийм үрээр хийсэн шил шар айраг бүр ч үнэтэй болох нь ойлгомжтой – нэг шил нь 1100 орчим доллар.

    Үнэ авах

    "Махны өргөтгөсөн худалдаа"-нд хонины мах 5500 .

    Хонины мах нэг кг нь 5500 төгрөг бол ямааны мах 5000 төгрөгийн үнэтэй байна. Малчид "Махны ченжүүдэд хэлсэн үнээр нь малаа амьдаар нь зардаг байсан.

    Үнэ авах

    Бодлого 1.065

    Килограм нь 4500 төгрөгийн үнэтэй жимснээс Цэцгээ 1 кг 750 грамыг аваад үнийг төлөхдөө 10000 төгрөг өгсөн бол тэр хэдэн төгрөгийн харилтыг авах вэ? Бодолт Жимсний үнэ килограмаар өгөгдсөн тул 1 кг 750 грамыг килограмд ...

    Үнэ авах

    Хуулийн байшинг нэг жилд босгож, төрөхийн .

    Жилхүрэхгүйн хугацаанд л нэг том барилга сүндэрлээд, шил толь болсон сүртэй барилга үүдээ нээдэг болж. Тэр барилгыг барьсан төсөв нь олон жил дуншсан эмнэлгийн барилгуудаасаа ч их байх нь .

    Үнэ авах

    "Махны өргөтгөсөн худалдаа"-нд хонины мах 5500 .

    Хонины мах нэг кг нь 5500 төгрөг бол ямааны мах 5000 төгрөгийн үнэтэй байна. Малчид "Махны ченжүүдэд хэлсэн үнээр нь малаа амьдаар нь зардаг байсан.

    Үнэ авах

    Танд хэрэгтэй: Мах хаана, хэдэн төгрөгийн үнэтэй .

    Танд хэрэгтэй: Мах хаана, хэдэн төгрөгийн үнэтэй байна вэ 2020-08-01 14:40 Нийтэлсэн Б.Баясгалан 2 мин унших

    Үнэ авах

    Хонины мах нэг кг нь дунджаар 4300 төгрөгийн .

    Хонины мах нэг кг нь дунджаар 4300 төгрөгийн үнэтэй байна schedule 2018 оны 1 сарын 25 chat_bubble 1 0 Өчигдөр буюу нэгдүгээр сарын 24-ний байдлаар нийслэлийн зарим зах, худалдааны төвд махыг ямар үнээр ...

    Үнэ авах

    Төсвийн шинжээч Б.Даажамба: Бүрэн дүүрэн .

    Төсвийн шинжээч Б.Даажамба: Эрдэнэс тавантолгой IPO гаргахын өмнө бүрэн дүүрэн үнэлгээний ажил хийгдэх ёстой "Эрдэнэс таван толгой" компанийн цэвэр ашиг 2018 оны 8-р сарын 8-ны байдлаар 483 тэрбум төгрөгт хүрээд байна ...

    Үнэ авах

    Төмс, хүнсний ногооны үнэ хоёр дахин нэмэгдлээ

    Хятад гэх тодотголтой төмс, лууван, байцаа, сонгино бүгд 1500 төгрөгийн үнэтэй байсан юм. Тус лангууны худалдагч бүсгүй "Хөл хорионоос болоод хятад ногоо орж ирэх нь багассан. Гэтэл ...

    Үнэ авах

    Дэлхий дээрх хамгийн заваан хэрнээ хамгийн үнэтэй .

    Үрийг шууд утгаар нь зааны өтгөнөөс ялгаж аваад угааж цэвэрлэн савладаг. Ийм үрээр хийсэн шил шар айраг бүр ч үнэтэй болох нь ойлгомжтой – нэг шил нь 1100 орчим доллар.

    Үнэ авах

    Хуулийн байшинг нэг жилд босгож, төрөхийн .

    Жилхүрэхгүйн хугацаанд л нэг том барилга сүндэрлээд, шил толь болсон сүртэй барилга үүдээ нээдэг болж. Тэр барилгыг барьсан төсөв нь олон жил дуншсан эмнэлгийн барилгуудаасаа ч их байх нь .

    Үнэ авах
орно орно